KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9668191

nr 966 8191

Engelbert Bertel-Nordström

(1884-1967), Sverige

Blandteknik, Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), månsken över havet, signerad, motivet: 18x28

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2015
kl 20:27:28

Engelbert Bertel-Nordström

Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström